Број на оглас: 3674381
Објавен на: 16.10.2021, 14:28
1 / 4

Ajvar

250 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Храна и готвење / Овошје и зеленчук

Вид на оглас: Се продава


Se prodava:
📍Domasen Ajvar (blag/lut)
📍Domasna Lutenica
720gr teglo 250 den.
Tel.078 864 541
Prakame i po kargo.