Број на оглас: 3674372
Објавен на: 10.10.2021, 13:31
1 / 10

kalnici suzuki samurai samuraj delovi bantas bandashi i dr

1 €
Марка:
Suzuki
Модел:
SJ 413
Година:
1993
Гориво:
Бензин
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2021
Сила на моторот:
52 kw / 71 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


bantas
zmigavci predni
drzaci za metalni kalnici malku zargani ama se sreduvaat mala rabota za limar

kalnici plasticni 4 parcina od samurai info na 071 259 553

drzac za guma

oska za nazad za vlecenje so malotni ili da se namontira kuka