Број на оглас: 3672580
Објавен на: 13.06.2022, 09:09
1 / 6

Bmw e60 16ki so novi gumi

280 € Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Алу. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
17
Ширина на бандаж:
7.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
120
Ширина на гума:
225
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandazi 16ki od BMW e60 kako novi letni. gumite se novi samo 2000 km vozeni proizvedeni se 2019 god . Mozi i posebno gumi ili bandazi