Број на оглас: 3672219
Објавен на: 28.11.2022, 22:59
1 / 9

Се продава Alfa Romeo 33

1 € Цената не е фиксна
.
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Се продава Аlfa Romeo 33 хаварисана.
Година на производство 1989.
Мотор 1.7 (бензин) со 11 000 км.
Без документи.