Број на оглас: 3669784
Објавен на: 14.10.2021, 10:40
1 / 3

Far lev peugeot 206 Pezo 206

2.000 МКД
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Tип на делови:
Осветлување

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lev far za pezo 206, godina 2000.
Farot e vo socuvana sostojba, nema nikakvi istetuvanja.