Број на оглас: 3668611
Објавен на: 16.04.2021, 06:53
1 / 5

Се продава стан

По Договор Цената не е фиксна
Број на соби:
3
Квадратура:
55 m²
Греење:
Струја
Спрат:
Приземје
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Стар
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
„Мара Угринова“ 80/3

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Се продава/Издава стан на улица „Мара Угринова број 80/3, 55 квадрати на приземје. Погоден е и за деловен простор, гледа кон две улици. За повеќе информации јавете се на 078-403-757