Број на оглас: 3666616
Објавен на: 06.05.2021, 18:33
1 / 1

Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон

590 €

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Косилица за трава” КUBOTA” со сопствен погон, два ножа, за поголеми површини. цена 590 еур, тел 075 457 991, Гуми протект Неготино

Потврден огласувач
 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)