Број на оглас: 3666615
Објавен на: 04.05.2021, 19:40
1 / 1

Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон

590 €

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Машини

Вид на оглас: Се продава


Косилица за трава “ HONDA” со сопствен погон. цена 590 еур, тел 075 457 991. Неготино

Потврден огласувач
 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)