Број на оглас: 3666604
Објавен на: 04.05.2021, 19:37
1 / 1

Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур

390 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Компресор”HITACHI”, увоз од Јапонија. Цена 390 еур. Тел 075 457 991. Гуми протект Неготино
Перфектна состојба. 15 бари.