Број на оглас: 3664340
Објавен на: 04.05.2021, 11:00
1 / 2

ramka za resetka\рамка за решетка SKODA OCTAVIA/FABIA delovi

1 МКД
Марка:
Skoda
Модел:
Octavia
Година:
2000
Гориво:
Дизел
Километри:
5000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2021
Сила на моторот:
999 kw / 1358 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava ramka za resetka(maska) hrom
za skoda octavia 1997-2004
skoda fabia 1999–2007
so logo