Број на оглас: 3664326
Објавен на: 04.05.2021, 11:00
1 / 2

delovi za golf 1 i golf 2

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1982
Гориво:
Дизел
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
404 kw / 549 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


golem izbor na delovi za golf 1 i golf 2 diesel
ekstra ceni