Број на оглас: 3662807
Објавен на: 27.10.2021, 10:08
1 / 12

SEAT KICK SCOOTER EXS

690 €
BROKER AUTO
Bulevar Makedonija A3
Делчево
Станете Премиум член

Категорија: Моторни Возила / Електрични скутери

Вид на оглас: Се продава


ELEKTRICEN SCOOTER

MARKA - SEAT EXS

DIREKTEN UVOZ " ITALIA - MAKEDONIA "
SO PLATENA CARINA

Едноставна и одржлива подвижност

Иднината е слобода. Во ерата на нова урбана мобилност, постои едноставен, одржлив еколошки и забавен начин.Никогаш не било полесно да се обиколите низ градот co новиот електричен скутер од SEAT EXS. Побарајте понуда или информација од BROKER AUTO.

Zdravko Gocevski
Tel....070 624709
Tel....070 731 589
2320 Delchevo
MAKEDONIJA