Број на оглас: 3660477
Објавен на: 21.10.2021, 17:37
1 / 10

Apartman Bliznacki

500 МКД Цената не е фиксна
Број на соби:
8
Квадратура:
300 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Централно
Дворна површина:
300 m²
Тип на домот:
Вила
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
5 Балкони
Број на бањи:
Повеќе од 4
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Повеќе од 4 паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Marsal Tito 155

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Апартмани Близначки се наоѓаат веднаш до Хотел Манастир во Берово во близина на центарот на градот. Располагаме со студија и апартмани. Студијата и апартманите имаат Wi-Fi, TV, кујна, посебен тоалет и тараси. Располагаме и со сопствен паркинг.
Дојдете и уживајте во недопрената природа на Малешевијата во комодитет за екстра поволни цени.
Информации и резервации на тел.
078-354-280
Лице за контакт Благица