Број на оглас: 3660111
Објавен на: 04.05.2021, 22:15
1 / 8

Ana Apartments

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Вид на оглас: Се продава


Ana Apartments се наоѓаат на одлична локација, веднаш до жичарницата во Крушево и на само 5 минути до центарот на градот.

Апартманите располагаат со сопствен влез, тоалет, кујна, ТВ, Wi-fi, паркинг, парно греење како и тераса и двор каде можете да се одмарате и релаксирате.

Контакт за дополнителни информации:
078-381-260
070-599-131

Вистинско место за одмор за вас и вашите најблиски. Ве очекуваме!