Број на оглас: 3658331
Објавен на: 04.05.2021, 20:16
1 / 12

Passat 1.9TDI

По Договор
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Passatot e vo odlicna sostojba.
Vredi da se vidi!