Број на оглас: 3647617
Објавен на: 30.04.2021, 05:52
1 / 1

Masina za TUTUN

15.000 МКД Цената не е фиксна 23.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Masina za nizenje tutun