Број на оглас: 3644738
Објавен на: 16.05.2021, 14:14
1 / 1

TEPIH OVALEN 150x100 KAKO NOV

1.100 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam tepih ovalen 150x100 kako nov mnogu malko koristen.Za povekje informacii na tel 070 214 757 Toni