Број на оглас: 3643211
Објавен на: 16.05.2021, 14:14
1 / 2

Masa I 2 stolici

3.500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Вид на оглас: Се продава


Masa 75x75 metalna I 2 stolici skoro kako nova.Nogo dobro zacuvani.kupeni pred 1 godina od Grcija.Za povekje informacii na tel 070 214 757 Toni