Број на оглас: 3641028
Објавен на: 07.05.2021, 20:28
1 / 12

opel 1.9 cdti 120ks 6 brzini na delovi signum

144 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


signum na delovi 1.9 cdti 120ks 6 brz
Turbina 120ks
Menjqc 6 brz