Број на оглас: 3640878
Објавен на: 06.05.2021, 18:33
1 / 6

Traktor/Трактор Mitsubishi MTX 15 4x4 - увоз од Јапонија

3.790 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Mitsubishi MTX 15” 4x4 Увоз од Јапонија
Цена: трактор со фреза 3.790 еур
Гуми протект Неготино тел 075 457 991
ВИДЕО: https://youtu.be/QFrIm-LOvvM

Потврден огласувач
 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)