Број на оглас: 3640869
Објавен на: 06.05.2021, 18:34
1 / 5

Traktor/Трактор Kubota A15 4x4 - увоз од Јапонија

4.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


KUBOTA Aste 15” 4x4 Увоз од Јапонија.
Цена: Трактор со фреза 4.490 еур.
Гуми протект Неготино тел 075 457 991.
Видео https://youtu.be/MczTMQWYjD0

Потврден огласувач
 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ (претпријатие)