Број на оглас: 3640847
Објавен на: 04.05.2021, 19:37
1 / 5

Трактор/Traktor Mitsubishi MT1601 4x4 - увоз од Јапонија

3.490 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Mitsubishi MT 1601 4x4, Увоз од Јапонија, Трактор со фреза 3.490 еур,
Гуми протект Неготино тел 075 457 991
Видео: https://youtu.be/xIL7D5MN7wg