Број на оглас: 3639986
Објавен на: 25.10.2021, 23:31

PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
4000 m²
Тип на земјиште:
Земјоделско

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM NIVA VO SELO UTOVO DEMIR HISAR 1 EVRO M2 SO PROSTOR ZA DOGOVOR.
KONTAKT TEL. 078 251605
DOKOLKU VO MOMENTOT NEVISE JAVIME ISPRATETE SMS NIE KEVE KONTAKTIRAME
PISETE SMS NIE KEVE KONTAKTIRAME