Број на оглас: 3639402
Објавен на: 05.05.2021, 00:45
1 / 2

Гуми Fulda

2.500 МКД Цената не е фиксна
Тип на гуми:
Гуми за сите сезони
Ширина:
215
Висина:
65
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Продавам половни гуми.Гумите се без чивии.