Број на оглас: 3639058
Објавен на: 05.05.2021, 01:07
1 / 1

Velosiped- BACHINI

8.900 МКД Цената е фиксна
Вид на велосипедот:
Механички
Пол:
Машки и женски
Големина на тркало:
26 "
Големина на рам:
18 "

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava velosiiped nogo malko vozen kako nov poveke informacii na tel 070214757