Број на оглас: 3635246
Објавен на: 03.05.2021, 21:27
1 / 6

Se prodava kuka vo Krusevo. Mozna zamena za stan vo Skopje!

1 €
Број на соби:
5
Квадратура:
80 m²
Број на спратови:
1 спрат
Греење:
Дрва
Дворна површина:
80 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Наместен
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
3 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
Partizanska

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava kuka vo Krusevo na odlicna lokacija!! Mozna e zamena za stan vo Skopje.

Poveke info:

077/790-423 Ace
077/910-540 Tiana