Број на оглас: 3631602
Објавен на: 09.05.2021, 08:02
1 / 12

SLEP SLUZBA/ШЛЕП СЛУЖБА 24/7 +38976209709 +38975307317

1 €

Категорија: Моторни Возила / Шлеп служба

Вид на оглас: Се продава


Брза, безбедна и достапна 24 часа влечна служба во Битола, која врши транспорт низ цела Македонија и Европа.
Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24/7.
Нашата мисија е да бидеме достапни за вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.
Вршиме професионален превоз на:
-Автомобили
-Комбиња и товарни комбиња
-Трактори
-Приколки
-Оштетени возила (сообраќајка)
-Релокација (нерегистрирани возила)
-Странски возила, одјавени, превоз до царински терминал и посредување на документи за царина
-Секаков вид на стока и моторни возила