Број на оглас: 3631156
Објавен на: 07.05.2021, 08:52
1 / 11

RENAULT CLIO 1.2 16V

2.100 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2007
Гориво:
Бензин
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2021
Сила на моторот:
55 kw / 75 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


FUL OPREMA registrirana do 11 2021 treba da se napravi servi i da se promeni eden senzor na klima i sexor dizna kolata e vo vozna sostojba cenata e posledna