Број на оглас: 3626572
Објавен на: 04.05.2021, 22:14
1 / 12

RACNA PRESA ZA IZBIVANJE - NABIVANJE I HIDROGREGAT I PUMPA

200 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM PRESA - RACNA ZA IZBIVANJE I NABIVANJE. CENA 200 EVRA. SE PRODAVAAT I HIDROAGREGATITE ZA PRESI I KAZANI ZA ULJE. TIE STO SE NA SLIKITE. CENA PO DOGOVOR.
TEL: 078 325 807