Број на оглас: 3625591
Објавен на: 01.12.2021, 15:27
1 / 8

Elektromotor motor monofazen

1 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Se Prodava elektromotor monofazen 0.5kw 1400 obrtaja ispraven od mesalica za beton.Koncar
Elektromotor 0.4 kW 1390 obrta Koncar
monofazen ispraven,od mesalica za beton
Elektromotor 0.55kw 1390 obrta Sever od mesalka za beton
Elektromotor EL Prom Bg monofazen 1.1 kw 2800 obrtaja,monofazen 2.2 kw 2800 obrtaja nov pogodno za mlin, cirkular info Na077 668 337, ili Na 071 77 55 22.