Број на оглас: 3622246
Објавен на: 05.05.2021, 01:46
1 / 4

Plac vo strumica

31.000 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1580 m²
Тип на земјиште:
Градежно

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava plac pozadi luk oil na patot strumica-dabile.placot e urbaniziran ima markica.
Informacii na tel.078/866-917