Број на оглас: 3621136
Објавен на: 13.05.2021, 01:19
1 / 9

Se prodava Lada Special 1600 Fabrika

3.000 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Lada
Модел:
2106
Година:
1981
Гориво:
Бензин
Километри:
55000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Останато
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2018
Сила на моторот:
57 kw / 77 ks
Kласа на емисија:
Еуро 1

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Ladata e vo besprekorna sostojba edna od najzaçuvanite vo balkanot, Prva boja, realni 55.000 km, Pali vozi.
Dojdete,videte,probajte i uverete se!

Moze zamena za ponovo vozilo, za zamena e druga cenata.

Kontakt tel: 076/239-997