Број на оглас: 3620956
Објавен на: 25.09.2021, 13:41
1 / 7

Celicen Bandaz so nova guma 16ka

2.500 МКД Цената не е фиксна
Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
16
Ширина на бандаж:
6.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 5 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
110
Ширина на гума:
205
Висина на гума:
55
Дијаметар на гума:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


NOV Celicen bandaz i nova nevozena guma BRIDGESTONE 205/55R16...

071 625 109
071 625 109