Број на оглас: 3618681
Објавен на: 01.12.2021, 12:41
1 / 12

Masini obicni YAMATA I ZOJE

10.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Текстилна индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat masini obicni so trofazen i monofazen motor, Pikerka MAER mnogu malku koristeni i drugi masini ima kakvi vi se potrebni 070 816 971 071 368 468