Број на оглас: 3618581
Објавен на: 04.05.2021, 23:12
1 / 2

Pumpa za visok pritisok za 1.9 jtd motor

50 € Цената е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
1.9 jtd
Tип на делови:
Гориво / пумпа

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pumpa za visok pritisok za 1.9 jtd motor. Pumpata e izvadena od vozilo vo ispravna sostojba.
Cenata e fiksna.