Број на оглас: 3610046
Објавен на: 04.05.2021, 22:35
1 / 6

NOKIAN 235/65/16C Letni

5.000 МКД Цената е фиксна
Тип на гуми:
Летни Гуми
Ширина:
235
Висина:
65
Дијаметар:
16

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Nokian cLine Cargo letni gumi vo odlicna sostojba 235/65/16 tovarni proizvedeni 16/17