Број на оглас: 3608688
Објавен на: 30.11.2022, 12:12
1 / 6

Се продава кружна скала

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

.
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Се продава кружна скала.
Информации и цена на моб.