Број на оглас: 3608431
Објавен на: 28.04.2021, 15:36
1 / 9

Fiat Tümosan 8085

13.300 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Traktorot e nov Fiat Tumosan
2000rabotni casa
2013godina

070 471 675
070 471 675
070 471 675