Број на оглас: 3608079
Објавен на: 02.05.2021, 13:10
1 / 3

Се продава кауч

1 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Вид на оглас: Се продава


Каучот е во добра состојба,со пуштање.
Цена поволна.