Број на оглас: 3606944
Објавен на: 04.05.2021, 07:40
1 / 1

Рачна меѓуредна фреза

750 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Продавам одлична рачна меѓуредна фреза за овоштарство за обработка на редови. Информации на телефон 078/334966 Валандово.