Број на оглас: 3605687
Објавен на: 28.11.2022, 22:59
1 / 3

Се продава лежај

1 МКД Цената не е фиксна
.
Демир Хисар
Станете Премиум член

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Кревети

Вид на оглас: Се продава


Се продава лежај со димензии:
1.40 (м)- 2.00 (м)
цена по договор.