Број на оглас: 3602557
Објавен на: 05.05.2021, 00:01

Se prodava Samsung Galaxy J7

2.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Samsung
Модел:
Galaxy J 7
Боја:
Black
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
4 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Samsung Galaxy J so skrshen ekran.