Број на оглас: 3595270
Објавен на: 15.09.2020, 20:07
1 / 8

Mitsubishi pajero 2.5 tdi OFF ROAD

5.300 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Mitsubishi
Модел:
Pajero
Година:
1993
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2021
Сила на моторот:
75 kw / 102 ks
Kласа на емисија:
Еуро 2

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Micibuska vo odlicna sostojba... Povelete. Za povekje informacii na tel... Samo za ozbilni kupuvaci.