Број на оглас: 3592086
Објавен на: 11.05.2021, 04:56
1 / 9

Se prodava koca

По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
8
Квадратура:
180 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
22 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
1985
Број на балкони:
3 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југ
Адреса:
Pavle Stanoev 14a

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kuka nad zelen pazar na ul Pavle Stanoev 14a poticno kaj uciliste Vuk Karadzic i NaimFreseri kukata ima dva sprata po 90kvadrati sredeni za ziveenje i potkrovje od 50kvadrati i balkon od 40kvadrati cena po dogovor na lice mesto
Info na 070321580 i 076873737
Shitet shtepija ngat pazarit ne rugen:Pavle Stanoev 14a te shkolat Vuk Karadzic edhe Naim Frasheri. Stepija asht ne 2 kat hazer per me hi.Sicili kat ika 90 quatror + krov 50 quatror + balkon 40 quatror.
Cmimi mas marveshjes ne ven.
Informacione ne tel:070321580 dhe 076873737