Број на оглас: 3591830
Објавен на: 06.05.2021, 18:00
1 / 2

СЕ ПРОДАВА НИВА

1 € Цената не е фиксна
Квадратура:
1901 m²
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Со продава нива на одлична локација, во близина на Башино село- ВЕЛЕС. На 100 метри од симит петрол, погодна за повеќе намени. Цена по договор на лице место.