Број на оглас: 3590663
Објавен на: 05.05.2021, 22:23
1 / 7

Aprilia Atlantic 125cc 2005g 12500km

1.900 €
Марка:
Aprilia
Вид:
Скутер
Година:
2005
Модел:
Atlantic
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Aprilia Atlantic 125cc 2005godina vo
odlicna sostojba so pominati 12500km.
Za podetalni informacii na
tel 071222673