Број на оглас: 3587884
Објавен на: 16.10.2021, 07:25
1 / 6

MASEY FERGUSON 250

5.000 € Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 5000 evra, moze zamena za Ferguson 539 so vasa doplata.
Poveke info na tel 071/622-593