Број на оглас: 3587427
Објавен на: 27.11.2021, 11:29
1 / 7

Leone 1947

4.000 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Малку користени Muay Thai ракавици "Leone 1947 - The Doctor" .
Нови ич не користени бандажери.
Чисто нова заштитна гума за заби.
Донесени директно од Италија.