Број на оглас: 3582223
Објавен на: 05.05.2021, 23:17

kuka/plac/ VALANDOVO ponudete

10.000 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
6
Квадратура:
120 m²
Број на спратови:
3 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
100 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Нова
Опрема:
Наместен
Година на градба:
2000
Година на реновирање:
2000
Број на балкони:
2 Балкони
Број на бањи:
2
Подрум:
Да
Број на паркинг/гаража:
Гаража + 4 Паркинг места
Ориентација:
Исток
Адреса:
valandovo

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се бара


baram kuka/plac/ samo valandovo ponudete realno so sliki i realni ceni povtoruvam samo VALANDOVO kontakt tel/ viber ili watsp 079353307