Број на оглас: 3578853
Објавен на: 08.05.2021, 13:15
1 / 11

Mercedes ml 270

5.500 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
270
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes ml 270 4x4 vo perfektna sostojba, RACEN MENUVAC, od elektrika sve raboti,so servisna kniska.telf.078268775.proverka Kade sakate. Registeiran do 18.06.2021god.mozna zamena.